O nás

Vítáme Vás na stránkách naší firmy.

Jsme rodinná společnost s dlouholetou praxí v prodeji krmiv, krmných směsí a minerálních přísad pro hospodářská a domácí zvířata a drobné ptactvo.

V našem sortimentu naleznete rozmanité množství obilovin, mačkaných obilovin, obilných šrotů, krmných směsí šrotovaných a granulovaných, kusovou sůl, solné lizy, vitamínové doplňky a mnohé další pro veškerá hospodářská zvířata, granule pro domácí zvířata, konzervy, salámy, podestýlky a mnoho různých pochutin, váženou slunečnici, proso, krmítkové směsy, směsy pro holuby...

 

 

 

Většinu sortimentu pytlovaného zboží rozvažujeme dle přání zákazníka na menší množství na certifikovaných vahách.

Naleznete nás cca 50 m za čerpací stanicí BOXIT. Z hlavní komunikace je zde vytvořen nový samostatný sjezd. Prodejna se nachází v označené  zelené přízemní budově.

 

Naše společnost Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší prodejny je profesionalita a mnohaletá zkušenost v oboru. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu